Ben je op zoek naar een leuke manier om een speciaal moment door te brengen met vrienden of familie? Dan is onze high wine, high beer of high tea echt iets voor jou! In een aantal gangen serveren wij een proeverij van heerlijke wijnen, bieren of theesoorten die worden vergezeld van verrassende amuses, hartige hapjes en warme lekkernijen.
Onbeperkt theesoorten gedurende de hele zit. Desgewenst kan ookΒ koffie geserveerd worden.
Gang 1: soep
Een klein kopje dagsoep Γ³f tomatensoep geserveerd met een stukje vers afgebakken brood.
Gang 2: etagΓ¨re – hartige hapjes
Een grote etagère geserveerd per tafel met per persoon:
Broodje carpaccio, broodje ham en kaas, broodje runderpastrami, broodje gerookte zalm, 3 hartige amusehapjes, wrap hapjes
Gang 3: etagΓ¨re – zoete hapjes
Een grote etagère geserveerd per tafel met per persoon:
Appelkruimelgebak, taart van het seizoen, huysgemaakte friandises, huysgemaakte brownie, bolletje ijs van het seizoen aangekleed met vers fruit.
Te boeken vanaf 8 personen. Vegetarische of vegan hapjes ook mogelijk in overleg. Meerprijs cappuccino, verse munt- Γ³f gemberthee en andere dranken op nacalculatie.
Drie glazen wijn per persoon waarbij er per gang een keuze is gemaakt uit onze verschillende soorten topwijnen.
Gang 1: soep
Een klein kopje dagsoep Γ³f tomatensoep geserveerd met een stukje vers afgebakken brood.
Gang 2: hartige hapjes
Een heerlijk plankje met hammen, kazen en worsten. Daarbij drie hartige amusehapjes en vier stuks gemengd bittergarnituurΒ per persoon.
Gang 3: zoete hapjes
Een plankje geserveerd met taart van het seizoen, huysgemaakte zoetigheden en brownie.
Te boeken vanaf 2 personen tot maximaal 17:00 uur. Vegetarische of vegan hapjes ook mogelijk in overleg. Minimaal een dag van te voren te reserveren.